קורס משגיחי כשרות


קורס משגיחי כשרות שעל ידי מכון עליה בנשיאות גדולי הדור שליט"א

כארבע שנים לאחר ייסודו של מכון עליה הוגדר תקן חדש ברבנות הראשית לישראל, אשר לפיו כל משגיח כשרות בארץ חייב לעבור קורס משגיחי כשרות.
מהלך זה, אשר ביצע למעשה מהפכה חיובית ונצרכת בתחום הכשרות בארץ הוביל למעשה את קורסי הכשרות המיתולוגיים של 'מכון עליה' להוות אבן דרך מרכזית וכורח חוקי בדרך את התעודה הנכספת.
חשוב לדעת: לימודי משגיח כשרות במכון עליה אינו דומה ללימוד פרטי ללא פיקוח רשמי ללימוד קבוצתי רחב היקף תחת שרביטם של מומחי הכשרות הגדולים ביותר.
והרי ישנה חשיבות רבה לאיכות הידע אותו מחזיק משגיח הכשרות ולרמת דייקנותו.

שיעורי העשרה

​במהלך הקורס יתקיימו בנוסף שיעורי העשרה בנושא חרקים וכדומה על ידי מומחים בעלי שם עולמי בתחומם ועל ידי מצגות, שולחנות אור ומוצרים פיזיים רבים.

ציוד הניתן במהלך הקורס

ספרי כשרות מורחבים בהוצאת מכון עליה

תעודות הסמכה

- תעודה מוסמכת מטעם מכון עליה
- תעודה רשמית מטעם הרבנות הראשית לישראל

מטרות הקורס

בנושא הכשרות כמו בשאר הנושאים ההלכתיים הדקדוק וההקפדה על קלה כבחמורה מקבל משנה תוקף כאשר רבים הם האנשים אשר סומכים את ידיהם על משגיח הכשרות.
אי לכך החומר הנלמד בקורס משגיחי כשרות מועבר אך ורק על ידי רבנים בכירים מהשורה הראשונה של תחום הכשרות בארץ ובעולם, ואין ספק שניסיון של מעל עשור מוכיח את עצמו והמציאות מוכיחה שבוגרי לימודי משגיח כשרות ב־'מכון עליה' פזורים בכל רחבי תבל ומזכים את פיות העם היהודי באשר הוא באוכל כשר למהדרין. ובמיוחד בתקופתנו אנו אשר יותר ויותר יהודים בוחרים לאכול כשר בדרך ישראל סבא משתדלים אנו להוסיף ולהכשיר משגיחים מומחים, הן באיכות והן בכמות ככל אשר ידינו משגת, וכולנו תפילה שלא תצא תקלה תחת ידינו אכי"ר.

עוד על קורס משגיחי כשרות

משגיח הכשרות נדרש להיות אדם שומר תורה ומצוות וירא שמיים אשר בקיא בהלכות הכשרות. על משגיח הכשרות נדרשת האחריות להיות אישיות ישרה ואמינה, שכן על פיו פועלים רבים מבני עמך ישראל, בשלל התחומים - מסעדנות/מלונאות/אולמות אירועים/מפעלים/ובשאר ענפי המזון.

השתתפות בקורס משגיחי כשרות של 'מכון עליה' מקנה את הידע הנדרש ויותר בכדי לעבור בהצלחה את מבחני הרבנות הראשית לישראל בצורה המצטיינת ביותר.
החומר המועבר בלימודי משגיח כשרות הורכב במהלך שנים רבות על ידי גדולי הרבנים המומחים בתחום, ובהחלט מאפשר הצצה רחבה לכל חתכי החברה והצרכים השונים, כפי שמגדירה זאת הרבנות הראשית לישראל.

לבירור תוצאות מבחנים של ה'רבנות הראשית'.
חייגו: 073-2955110

זמני פעילות המוקד: א-ה 08:00 עד 17:00

מהנעשה בקורס
073-3744140

153-29927768

machonaliya@gmail.com

הצטרף לאלפי בוגרינו שהשתלבו במקצוע תורני:

Developed & Designed by Sanapix

© 2018 כל הזכויות שמורות למכון עליה

Sanapix